Horeca with Love

TO CO NAJLEPSZE DLA RESTAURACJI I HOTELI

Horeca with Love

TO CO NAJLEPSZE DLA RESTAURACJI I HOTELI

O nas

Misją White & Clean jest zapewnienie wysokiej jakości oprawy dla segmentu premium. Nasze produkty ozdabiają stoły i pokoje najlepszych hoteli i restauracji w całej Polsce.

Działamy na rynku HORECA od wielu lat jako organizatorzy imprez, szkoleniowcy i dostawcy akcesoriów. Stawiamy na wysoką jakość we wszystkim, czego się podejmujemy. Na rynku istnieje wyraźna luka w segmencie zaopatrzenia  HORECA właśnie w produkty premium. 

Dostarczamy nasze produkty do hoteli i restauracji w całej Polsce. Nasze wyroby szyjemy z najwyższej jakości tkanin. Udaje nam się osiągnąć zdrowy kompromis między jakością a ceną. Przekonajcie się sami! 

Magda

Znakomita organizatorka, dobra dusza firmy. Po kilkunastu udanych imprezach targowych i dziesiątkach zaplanowanych wesel teraz postanowiła wraz z mężem rozwinąć segment HORECA. Już pierwsze tygodnie pokazują, że była to trafiona decyzja biznesowa. 

Daniel

Optymista i wizjoner. Zawsze sięga myślami dalej, rozwija strategie i plany na przyszłość. Wyszukuje najlepsze dostępne tkaniny, żeby osiągnąć w pełni uzasadniony efekt premium.

MDM Professional

Nasza rodzinna firma istnieje od 12 lat. W tym czasie stworzyliśmy kilkanaście edycji targów – od ślubnych po budowlane. Szkolimy, kadry zarządzające w branży hotelarskiej i weselnej. Tworzymy własne produkty ( zaproszenia ślubne) i dystrybuujemy akcesoria restauracyjne. White & Clean to nasza marka premium, której poświęciliśmy wiele serca. Wiemy jak ważne jest poczucie dobrze zorganizowanej imprezy dotyczącej najważniejszych chwil w życiu. Takie chwile wymagają szczególnej oprawy. Stąd właśnie powstała idea White & Clean.

Naimoli Estate
Hotel Sonargaon
Hotel The Meridian

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na każde zapytanie.