Lapin Polska

ALL for Horeca

Haft Komputerowy – twojego logotypu

Serdecznie Witamy

Czym jest Haft Komputerowy?

Haft komputerowy – metoda ozdabiania tkanin, filcu lub skóry polegająca na wyszywaniu na nich wzorów za pomocą igły oraz nici. Haft komputerowy znany jest także jako haft maszynowy, haft reklamowy. Haft uznawany jest za jeden z najstarszych sposobów, za pomocą którego można zdobić przedmioty. O hafcie komputerowym mówi się również jak o następcy ręcznej metody. Dzięki niemu możliwe jest tworzenie na tkaninach ozdobnych wzorów, które wyszywane są za pomocą kolorowych nici.

Haftujemy na własnych wyrobach i dostarczonych przez klienta. Hafty są staranne i wytrzymałe.

 

Podstawowe zalety HAFTU  KOMPUTEROWEGO

  • Trwałość: doskonale sprawdzi się jeśli zależy Ci na trwałym i wytrzymałym nadruku. Tak wykonane logo lub grafikę możesz bez obaw prasować, a także prać mając pewność, że nic z nim się nie stanie.
  • Dokładność: wykorzystanie nowoczesnych maszyn pozwoliło nam na niezwykle precyzyjne sterowanie igłą, dzięki czemu otrzymany wzór jest bardzo dokładny i można go wielokrotnie powielić w takiej samej formie.
  • Estetyka: doskonale wiemy, że wymagania klientów nieustannie rosną, dlatego wykonujemy ręczniki, szlafroki, zapaski, polary, bluzy i koszulki z haftem również w wersji wielobarwnej, a także skomplikowanych i różnorodnych wzorów.
  • Jakość: w naszych maszynach wykorzystujemy polskie nici marki Ariadna, które pozwalają na otrzymanie wysokiej jakości wzorów.
  • Szerokie zastosowanie: ponieważ istniej możliwość wykonania go na różnym rodzaju odzieży, zarówno bluzach, polarach, koszulkach, t-shirtach i wielu innych.
  • Szybkość: którą w dużej mierze zawdzięczamy nowoczesnym maszynom, dzięki niej możemy szybko odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów i zrealizować zamówienie na czas.

Oferujemy usługi w zakresie haftu:

  • na wykrojach (Haftujemy kieszonki, patki, plisy, nogawki, rękawy, przody, tyły, wstawki, cholewki)
  • na produktach gotowych (Haftujemy na gotowych bluzkach, kurtkach, spodniach, spodenkach, spódnicach, sukienkach, dresach, swetrach, szlafrokach).

Ile kosztuje haft komputerowy?

Niestety nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie.

Każdy haft jest inny i wymaga innego nakładu pracy. Hafty wyceniamy indywidualnie, a cena uzależniona jest od skomplikowania wzoru, wielkości haftu oraz ilości sztuk.

 

Zapraszamy w tej kwestii do kontaktu mailowego biuro@lapinpolska.pl lub tel. 693 450 788

oraz do naszego sklepu: dział produkty z logotypem

profesjonalne wsparcie dla Twojego hotelu, restauracji.

 

Wystarczy zadzwonić. Teraz.

MDM Professional Daniel Mituła, ul. Środkowa 71A, 63-460 Fabianów

Phone

+48 693 450 788 lub +48 509 059 413

Email

biuro@lapinpolska.pl